Profil Bilgilerim
Hakkımda
Doktor Bilgileri
Uzm. Dr.
Dahiliye - İç Hastalıkları
Moris Şen
01.01.1900 00:00:00
İzmir
EUTF 1982
Uzmanlık Alanlarım
Bu doktor profili için henüz hiçbir uzmanlık alanı seçilmedi.
Cevaplanan Sorular
, 702 özel soru olmak üzere toplam 3034 cevap vermiştir.

DoktorumOnline Üyesi
Bağırsak enfeksiyonu serum tedavisi sonrası geçmeyen baş dönmesi
[01.08.2016]
Aydın Başaran
Ankilozan Spondilitte Humira İğne
[27.07.2016]
selin ss
Mide Spazmı ve Dışkıda Siyahlık
[27.07.2016]
sergen sofi
ünser
[27.07.2016]
tarık ister
BAĞIRSAK SENDROMU
[27.07.2016]
Ziyaretçi Görüşleri
05.10.2016
hocam kolay gelsin annemin siroz olduğunu öğrendik kimi bağışıklık sisteminin bozulmasından kaynakladığını söyledi kimi hepatit ama hepatit yok annemde önceden olmuş olabilir dediler. sorum şudur anneme grip aşısı yaptırmak istiyoruz bağışıklık sistemi zayıf hemen hastalanıyor. aşı yardımcı olur diye yaptırmak istiyoruz sakıncası var mı yaptırmamız da hastalık sürecine olumsuz yönde etkiler mi size zahmet yardımcı olursanız teşekkür ediyorum şimdiden.
23.09.2016

Ben tiroit kanserinden ameliyat oldum ameliyat esnasında lenflerden de biyopsi oldum kanser çıktı iyot tedavisi gördüm ve bir daha lenflere baktırmadım kan tahlilleri sadece ama sürekli hastanede yattım hıpotroıd oldum diye regl dönemlerim çok uzun sürüyor ve bir grip olunca 1 ay devam ediyor iyileşmiyorum kaşlarım kırpıklarım dökülüyor tekrar bir taramaya girmedim tedaviye gideceğimde asıl sorum su tiroit alındı lenfler hala var koltuk altımda da çıktı ben hala kanser mıyım yoksa ameliyat olunca kanser bitti mi ya da iyot tedavisinden sonra kanser bitti mi?

16.09.2016
merhaba hocam benim 72 yaşındaki babamın kollarında geçmeyen kırmızı lekeleri var ayrıca 6 yıldır 15 yıldır alkol kullanıyor son 6 yıldır da ayık gezdiği bir günü geçmedi. 55 yıldır sigara kullanıyor günde 2 paket. Bazen boğulacakmış gibi öksürüyor halsizlik ve çok çabuk yorulma var gündüzleri en az 2 kez uyumadan kendine gelmiyor.alkol 1 aydır içmiyor ama sanırım akciğer ve karaciğer bitmiş durumda. Sizce ne yapmalıyım.
31.08.2016
Merhaba iyi günler. Ben bundan 4-5 ay önce falan vitaminlerime baktırdım. Demir ve vitamin b12 düşük gelmişti. vitamin b12 için dodex kullandım. o bittikten sonra da ferrum tb kullandım. Ama 2-3 gün içtim bıraktım. Vitamin b12 aldıktan 1 ay sonra kontrol aldırdım 200 alt sınır olmak üzere 200'ü biraz geçmişti. Şimdi tekrar bütün vitaminlerime baktırdım ve vitamin b12, vitamin-D, magnezyum, ferritin, demir , transferin saturasyonu düşük çıktı. hemoglobin de 11.9 insülin direncim yok tiroid hormonlarım kolesterolüm iyi. ara ara ishal ya da kabızlık yaşıyorum. yemekten sonra çok kilolu olmama rağmen göbeğim 6 aylık hamile gibi şişiyor. abartısız. çölyak için test yaptırdım çıkmadı. yemekten 1,5-2 saat sonra çok açlık hissediyorum. dizimin hemen üst ön yüzünde bazen yuvarlak kızarıklık gibi kırmızı oluyor. doktorum endoskopi istedi bu vitaminler için. sizde yorum yapabilir misiniz ?? yardımcı olun göbeğimin böyle olmasından eklem ağrılarımdan baş dönmesinden bıktım. Bir tanı koyun bir şey söyleyin lütfen.
Doktorlarımıza sorularınızı iletin...
DoktorumOnline.NET ile alanında uzman doktorlarımıza yaşadığınız sağlık problemi ile ilgili soru sorabilir, isterseniz de doktorlarımız ile muayene için iletişim kurabilirsiniz. DoktorumOnline.NET size sizin en uygun doktora, en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.
iv>
s