Türkiye'nin En Köklü İlk Sağlık Platformunda Doktorlarımıza Danışın, İletişim Kurun

Sağlık Makaleleri

23.01.2017
MAKALE
15.01.2017
MAKALE
12.01.2017
MAKALE
Histeroskopi anormal kanaması olan tüp hastalarda uygulanabilecek kesisiz bir ameliyat yöntemidir. Kamera yardımıyla rahim içi incelenmekte, aynı seansta tesbit edilen polip yada miyomlar tedavi edilebilmektedir.
DETAY
30.11.2016
MAKALE
İkincil dil gecikmesi ile spesifik dil gecikmesi arasındaki ayrım...
DETAY
25.09.2016
MAKALE
Kolesterol korkulacak bir kan değeri değildir. Kolesterol vücuttan yağları temizleme işlevi gördüğü için özellikle yağ yakma dönemindeyseniz damarlarınızdaki kolesterolünüz yükselebilir. Doğal beslenerek, olumlu düşünerek ve stresten uzak yaşayarak kolesterolünüzü normal seviyeye getirebilirsiniz. İşte kolesterolü düşüren 10 besin!
DETAY
25.09.2016
MAKALE
Depresyon, alkol kullanımı veya suç eğilimi gibi ebeveyn uyum problemleri, çocukları iki sebeple psikolojik zorluklara açık hale getirebiliyor. İlki; bu gibi problemlerin ebeveynleri, çocuklarına güvenli bir bağ, uygun entelektüel teşvik sağlamaktan ve otoriter ebeveynlik tarzı göstermekten ödün vermeye zorlamasıdır.İkinci neden ise çocukların model alma yoluyla uyum problemleri yaşayan ebeveynlerinin düşünce sistemlerini, davranış modellerini, savunma mekanizmalarını ve başa çıkma stratejilerini benimsemesidir.
DETAY
20.09.2016
MAKALE
Bu video makale ülkemizde çok az bulunan Advance (İleri düzey) endoskopi hakkında bilgilendirme amacı ile düzenlenmiştir.
DETAY
Doktorlarımıza sorularınızı iletin...
DoktorumOnline.NET ile alanında uzman doktorlarımıza yaşadığınız sağlık problemi ile ilgili soru sorabilir, isterseniz de doktorlarımız ile muayene için iletişim kurabilirsiniz. DoktorumOnline.NET size sizin en uygun doktora, en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.
iv>
s