perianal apse

24.02.2007

Merhabalar 07.02.2007 tarihinde okmeydanı ssk hastanesinde perianal apse teşhisi ile ameliyat oldum..Ayın 12 sinde hastaneden taburcu edildim..1 hafta sonra 1 kez kontrole gittim..Bana çok ufak bir apse daha geçirebilirsiniz vede fistül denen birşeye dönüşme ihtimali var dediler.Diren yerinden gelen akıntım ara sıra kırmızı ara sıra sarı şekilde geliyor..Ama eskisi gibi çok gelmiyor..Benim merak ettiğim bu akıntı ne zamana kadar sürecek..Herhalde çok sürerse fistül tanısı konuyormuş..Çok korku içindeyim psikolojim bozuldu..Son olarakta muayeneden sonra doktor antibiyotik olarak sifloks500mg verdi.İlaç bitti şimdi kendim tekrar eczaneden alıp kullanıyorum bunun bir mahsuru yok dimi..hastaneden ilk çıktığımda ise biteral 500mg ve cipro 500mg vermişlerdi..Muayeneden sonra onları bırakıp sifloksa başladım..Lütfen bu akıntı ne kadar sürer..Acaba fistül veya daha farklı bişey olurmuyum..

Gönderilen Cevaplar
Bu Soruya Doktor Cevabı Gönderin
Yorumlar ve Deneyimler
Toplam 1 yorum yapıldı.
04.04.2017
merhaba uzun süredir vücut geliştirme ile ilgileniyorum ve tibia kemiği ile ön çarpraz bağların birleştiği kısımda çok şiddetli olmayacak şekilde ağrılar var. 6 aydan fazladır ağrı gitmiyor yürürken ağrımıyor ağırlık kaldırırken biraz ağrı oluyor sağa sola çevirirken sadece sağ dizimde içe doğru bükerken biraz ağrı oluyor. Acaba sorunum tam olarak nedir?
Doktorlarımıza sorularınızı iletin...
DoktorumOnline.NET ile alanında uzman doktorlarımıza yaşadığınız sağlık problemi ile ilgili soru sorabilir, isterseniz de doktorlarımız ile muayene için iletişim kurabilirsiniz. DoktorumOnline.NET size sizin en uygun doktora, en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.
iv>