Türkiye'nin En Köklü İlk Sağlık Platformunda Doktorlarımıza Danışın, İletişim Kurun

Sağlık Makaleleri

21.04.2015
MAKALE
Dış kulak yolundan başlayarak iç kulağa kadar olan tüm hastalıklar sesin iç kulağa iletiminde aksaklıklara neden olacak ve iletim tipi işitme kayıplarına yol açacaktır.
DETAY
21.04.2015
MAKALE
En sık yapılan kulak ameliyatları.
DETAY
21.04.2015
MAKALE
Kulak ağrısı, kulak akıntısı, işitme kaybı, ateş gibi belirtilerin eşlik ettiği, orta kulak boşluğunun iltihabi hastalığıdır.
DETAY
21.04.2015
MAKALE
Akut enfeksiyon bulguları olmaksızın sağlam kulak zarı arkasında orta kulak boşluğunda sıvı toplanması ile karakterize bir klinik tablodur.
DETAY
21.04.2015
MAKALE
Bu hastalık nöbetler halinde gelen şiddetli baş dönmesi, kulak çınlaması, değişken işitme kayıpları ve kulakta dolgunluk hissi ile karakterize bir klinik tablodur.
DETAY
21.04.2015
MAKALE
Bu hastalık adından da anlaşılacağı üzere başın hareketleri ile birlikte ani ortaya çıkan şiddetli baş dönmesi ile karakterizedir.
DETAY
21.04.2015
MAKALE
Denge sistemindeki çeşitli bozukluklar karşımıza baş dönmesi olarak çıkabilmektedir.
DETAY
20.02.2014
MAKALE
İç kulakta bulunan denge organında herhangi bir patoloji baş dönmesine neden olur.
DETAY
31.08.2013
MAKALE
Koku bozuklukları çok farklı nedenlere bağlı ortaya çıkabilir ve koku fonksiyonunun tam kaybından (anosmi), kokuları değişik almaya (dizosmi) kadar değişebilir.
DETAY
29.08.2013
MAKALE
Özellikle havuz ve denizlerde yüzüldüğü şu günlerde, yüzme esnasında baş çevrilince ortaya çıkan, saniyeler süren, şiddetli olabilen baş dönmesi atakları olduğunda iç kulakta denge kristalleri kopması hastalığı (Benign Paroksismal Pozisyonel Vertigo - BPPV)' den şüphelenilmelidir.
DETAY
Doktorlarımıza sorularınızı iletin...
DoktorumOnline.NET ile alanında uzman doktorlarımıza yaşadığınız sağlık problemi ile ilgili soru sorabilir, isterseniz de doktorlarımız ile muayene için iletişim kurabilirsiniz. DoktorumOnline.NET size sizin en uygun doktora, en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.
iv>
s