Profil Bilgilerim
Hakkımda
1970 Kozaklı/Nevşehir doğumluyum. Yurdun muhtelif yerlerinde temel eğitimimi aldıktan sonra Samsun'da 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesine girerek 1993 yılında mezun oldum. Aynı yıl TUS ile Eskişehir OsmanGazi Ü.T.F. Nöroloji'de uzmanlığa başladım. 1998 de uzmanlık sonrası ilk atamam Bozüyük/Bilecik Devlet Hastanesi oldu. 2007 yılında kendi isteğimle Erbaa/Tokat Devlet Hastanesi'ne tayin oldum ve 1 yıl orada çalıştıktan sonra istifa ederek Eskişehir Özel Ümit Tıp Merkezi'nde göreve başladım. Evli ve  iki çocuk babasıyım. Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü Onur Öğrencisi olarak mezun oldum. 
Doktor Bilgileri
Uzm. Dr.
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Hasan AKDEMİR
01.01.1900 00:00:00
Özel Ümit Hastanesi .Batıkent Mh. Gerekli Sk. No:13 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
0222 335 0 335
Özel Ümit Hastanesi .Batıkent Mh. Gerekli Sk. No:13 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
0222 335 0 335
Eskişehir
Samsun 19 Mayıs 1993
Özel Ümit Hastanesi .Batıkent Mh. Gerekli Sk. No:13 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
0222 335 0 335
Özel Ümit Hastanesi .Batıkent Mh. Gerekli Sk. No:13 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
0222 335 0 335
EEG-EMG (Single Fiber -Tek lif EMG ) -VEP-SEP-BAEP-Uyku laboratuvarı. Blefarospazm-Hemifasiyal spazm, spastik hemiplejide BOTOX , migrende iğne blokaj
Makaleler
Toplam 2 makale
  • Karpal Tünel Sendromu
Bilekten geçen orta sinirin (median sinir) kaza-kesi haricindeki zedelenme sebepleri, sonuç ve bulguları, tanı yöntemleri, tedavi seçenekleri hakkında yaygın sorulan soruları ve kısa, tıbbi anlatımdan ziyade günlük konuşma diliyle verilmiş cevapları içeren bir yazı.
  • Epilepsi Sara Hastalığı
Epilepsi konusunda akla gelen soruların listelenerek, cevaplarının hastalarca rahatça anlaşılabileceği şekilde düzenlendiği bir yazı.
Cevaplanan Sorular
, 396 özel soru olmak üzere toplam 1870 cevap vermiştir.

Göz titremesi kısa süreli tek Gözde görme kaybı
Baş dönmesi ve sol Gözde 3 SNMP’ye süren kararma ve çift görme için mr çektirdim çıkan sonuç hakkınd...
İstem ,kontrol dışı hareket
Merhaba kontrol edemediğim hareketlerim var : gözümü yukarı çevirerek kapatmak , belimi sağ,sol tar...
Beyin ölümü gerçekleşmiş hasta
Hastam icin beyin ölümü gerçekleşmiş denildi. Beynindeki kilcal damar besleyen damarda tıkanıklık ol...
Dopamin seviyemi nasıl arttirabilirim
Merhabalar. Ben 23 yaşındayım. Ellerimin titremesi şikayetim vardı parkinsondan şüphelenerek doktora...
Kalçadan iğne sonrası bacakta uyuşma
Merhaba kalçamdan iğne olduktan sonra kalçamda ve üst bacağımın arka tarafında uyuşma başladı doktor...
Ziyaretçi Görüşleri
11.03.2017
Tansiyonum sürekli düşüyor.Anksiyete boz.denildi.antidepresan verdi doktor.anksıyetede tansiyon düşmesi oluyor mu.bende huzursuz bacak sendromu da var.bununla alakalı olabilir mi.uç gündür antidepresan kullanıyorum tansiyonum düzelmedi
19.12.2016
Karın ağrısı için Atatürk Üniversitesi Ara ştırma hastanesine gittim ve bana iğne yaptılar bir anda sağ kalçam dan uyuşma indi ve kıpırdayamadım geçer diyerek beni eve gönderdiler ve ayağımı kontrol edemedim 3 saat bekledikten sonra palandöken hastanesine gittim ve iğnenin giriş yerine baktılar ve beyin ve sinir cerrahine gitmemi söyledi cerrah bana geçici felç dedi ve kalıcı olma ihtimalide var dedi ama ben ayağımı hissediyorum ve geziyorum üstüne basa biliyorum sadece uyuşma, yanma ve karıncalanma var parmaklarımı aşağıya indiriyorum ama yukarı çıkaramıyorum sizce geçici midir ve emg sonuç(sağda incelenen peroneal motor BKAP lar düşük kayıtlandı. Peroneus superfic duyu kayıtlanamadı diğer sinir iletileri normaldir iğne emg incelenmesinde girilen kaslarda seyrek akut denervasyon potansiyelleri ve volanter aktivitede seyrelme gözlendi bu bulgular sağda siyatik sinirin peroneal dalını orta şiddette parsiyel aksonal nöropatisi ile uyumlu dur.) incelerseniz sevinirim iyi çalışmalar dilerim şimdiden teşekkür ederim.
Doktorlarımıza sorularınızı iletin...
DoktorumOnline.NET ile alanında uzman doktorlarımıza yaşadığınız sağlık problemi ile ilgili soru sorabilir, isterseniz de doktorlarımız ile muayene için iletişim kurabilirsiniz. DoktorumOnline.NET size sizin en uygun doktora, en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.
iv>